Wsparcie techniczne i handlowe: 510-043-559 | Serwis: 502-121-440 | serwis@violetserwis.pl

WEDECO UV

WEDECO - Natura, technologia, inżynieria życia: Wedeco od ponad 30 lat w sposób przyjazny dla środowiska zajmuje się uzdatnianiem wody pitnej, surowej oraz ścieków za pomocą promieniowania ultrafioletowego oraz ozonu. Wedeco to najwyższa jakość, którą klient dostaje w postaci bardzo ekonomicznej a zarazem zaawansowanej technologii. Wszystko to w połączeniu z wysokiej jakości obsługą, wsparciem oraz serwisem zapewnia zadowolenie naszych klientów.

Jako autoryzowany serwis  urządzeń WEDECO posiadamy wiedzę techniczną niezbędną do serwisowania i doboru systemów UV posiadamy przyrządy do pomiaru parametrów wody niezbędnych do  optymalnego doboru urządzenia.

UV

UVDezynfekcja UV to proces czysto fizyczny. Światło niezbędne do dezynfekcji UV generowane jest wewnątrz lamp UV zwanych promiennikami. Promienniki te znajdują się wewnątrz szklanej nie przepuszczającej wody rurze wytwarzanej  ze specjalnego szkła kwarcowego.  

Dezynfekowane medium przebiega obok rury kwarcowej i ulega naświetleniu światłem UV. Liczba zamontowanych promienników może być różna. Ich ilość zależy od szybkości, przepuszczalności oraz ilości przepływającego medium. 

Systemy UV marki Wedeco nadają się do dezynfekcji wody pitnej, przemysłowej, słonej oraz ultra czystej ale także ścieków, jak i innych płynów półprzezroczystych np. syrop cukrowy.

SYSTEMY

K SYSTEM

K SYSTEM

A SYSTEM

A SYSTEM

ME SYSTEM

ME SYSTEM ME SYSTEM

LBX SYSTEM

LBX  SYSTEM LBX SYSTEM

AQUADA SYSTEM

AQUADASYSTEM
AQUADASYSTEM
AQUADASYSTEM

SPEKTRON SYSTEM

SPEKTRONSYSTEM
SPEKTRON SYSTEM
SPEKTRON SYSTEM
panel sterujący
panel sterujący
panel sterujący

PFR